O nas

Kilka zdań o naszej firmie

Oferujemy Państwu usługi montażu sufitów napinanych, czyli adaptacje powierzchni sufitowych dopasowanych do indywidualnych gustów i potrzeb klienta. Nasze doświadczenie zawdzięczamy kilkunastoletniej pracy w branży wykończeniowej na obszarze kraju jak również zagranicą.

Gwarantujemy szybką, profesjonalną i kompleksową usługę montażu sufitów napinanych z wybranym przez Państwa oświetleniem oraz obróbką mediów (czujniki, wentylacja, klimatyzacja, sprzęt audio, itd.).

Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak małe i duże firmy. Korzystamy wyłącznie z certyfikowanych materiałów najwyższej jakości zagranicznych i polskich producentów.

Za cel stawiamy sobie zawsze zadowolenie klienta dlatego nasza usługa wykonywana jest w możliwie najszybszym terminie, a jej jakość pozwala nam zaproponować Państwu 15 letnią gwarancję na sufit napinany, który zamontujemy.

W celu bliższego zapoznania się z naszą ofertą serdecznie zapraszamy do przeglądania strony.

Dołącz do grona zadowolonych Klientów

Oferujemy nasze usługi dla Klientów indywidualnych, małych przedsiębiorstw, jak i dużych firm w całej Polsce, Wielkiej Brytanii i Irlandii.