Rodzaje sufitów

Niesamowite możliwości aranżacji wnętrza

Sufity jednolite

Główną zaletą sufitów napinanych jest praktycznie dowolna możliwość nadania im kształtu, faktury i barwy zależnych wyłącznie od upodobań klienta. Ze względu na lekką aluminiową konstrukcję stelażu, na którym napięty jest sufit możemy go zamontować zwykle w każdym wybranym przez Państwa pomieszczeniu.
Zobacz galerię

Sufity podświetlane (transparentne)

Poza sufitami jednolitymi w wybranych kolorach proponujemy Państwu możliwość zamawiania sufitów transparentnych podświetlanych od góry oświetleniem ledowym (białym lub kolorowym), które ze względu na przepuszczającą światło strukturę jednocześnie pełnią funkcję oświetleniową i dekoracyjną. Nadają się idealnie do biur, łazienek, przedpokoi, wystaw sklepowych lub dowolnego pomieszczenia, które Państwo wybiorą.
Zobacz galerię

Sufity z nadrukiem

Bardzo ektownym rozwiązaniem jest umieszczenie na suficie wybranego przez Państwa nadruku z animacją, krajobrazem, zdjęciem lub innym motywem. Podświetlenie takiego sufitu od góry dodatkowo uwypukla walory obrazu nadając niepowtarzalny efekt. Sufity tego typu odnajdują się idealnie w łazienkach, pokojach dziecięcych, restauracjach, salach fitness, basenach. Prezentują się świetnie tam gdzie chcemy przykuć uwagę.
Zobacz galerię

Dołącz do grona zadowolonych Klientów

Oferujemy nasze usługi dla Klientów indywidualnych, małych przedsiębiorstw, jak i dużych firm w całej Polsce, Wielkiej Brytanii i Irlandii.